Warning: getimagesize(1.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /engine_classes/inc/page_class.php on line 815
:: Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Podlaski :: KIDP :: - Organy statutowe
Organy statutowe
Lp Funkcja Statutowa Imię i nazwisko
1Przewodniczący Zarządu
Artur Kamieniecki 
kamieniecki.9794@kidp.pl
2Wiceprzewodnicząca Zarządu
Izabella Trochimczuk
trochimczuk.11289@kidp.pl
3Wiceprzewodniczący Zarządu
Mieczysław Trzeszczkowski
trzeszczkowski.199@kidp.pl
4Sekretarz  Zarządu
Dariusz Grabowski
grabowski.6603@kidp.pl
5Skarbnik Zarządu
Marek Lebensztejn
lebensztejn.273@kidp.pl
6
Członek Zarządu
Eugenia Borowik
borowik.1166@kidp.pl
7Członek ZarząduJadwiga Pogońska
pogonska.1055@kidp.pl
8Członek ZarząduBogdan Cichocki
cichocki.4920@kidp.pl
         


SKŁAD ZAMIEJSCOWEGO SĄDU DYSCYPLINARNEGO:

Lp Funkcja Statutowa Imię i nazwisko
1CzłonekBarbara Olszyńska
olszynska.10806@kidp.pl
2CzłonekKrzysztof Dudenko
dudenko.3712@kidp.pl
3
CzłonekTomasz Zdanowicz
 zdanowicz.4834@kidp.pl
3CzłonekBohdan Oleszko
oleszko.402@kidp.pl



Lp   
Funkcja Statutowa Imię i nazwisko
1Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego         
Włodzimierz Adamski
adamski.8891@kidp.pl





podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
Twoja lokalizacja: Start  /  Organy statutowe
»Na górę »Strona główna »Drukuj
Podlaski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
15-888 Białystok,
ul. Wyszyńskiego 2/1 lok. 305
Strona Krajpwej Izby Doradców Podatkowych
tel. (85) 745 19 10
fax (85) 745 19 11
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia